جدیدترین اخبار

امارات تأسیسات آمونیاک سبز می‌سازد
امارات متحده عربی همسو با حرکت در مسیر توسعه انرژی‌های پاک، تأسیسات آمونیاک سبز به ارزش یک میلیارد دلارمی‌سازد.
۰۷ خرداد ۱۴۰۰
تسریع اجرای طرح‌های هلدینگ خلیج فارس در عسلویه
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سفر به منطقه ویژه اقتصادی پارس (عسلویه) از طرح‌های در حال اجرا و شرکت‌های تابع بازدید و بر تسریع اجرای طرح‌ها تأکید کرد.
۰۷ خرداد ۱۴۰۰
در دولت یازدهم و دوازدهم ۳۲ طرح پتروشیمی با ظرفیت ۳۴ میلیون تن به بهره‌برداری رسید
وزیر نفت با بیان اینکه با افتتاح سه طرح امروز پتروشیمی، به قول بهره‌برداری از ۱۷ طرح پتروشیمی عمل کرده ایم، گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم ۳۲ طرح پتروشیمی با ظرفیت ۳۴ میلیون تن به بهره‌برداری رسیده است و ظرفیت پتروشیمی از ۵۶ میلیون تن به بیش از ۹۰ میلیون تن رسیده است
۰۷ خرداد ۱۴۰۰
امروز سه طرح پتروشیمی افتتاح می شود/ بهره برداری از 17 طرح با ظرفیت 25 میلیون تن و تحقق رشد 38 درصدی
معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اعلام خبر افتتاح سه طرح پتروشیمی با فرمان رئیس جمهوری، گفت: افتتاح 17 طرح با ظرفیت 25 میلیون تن در یک سال، رکورد بی نظیر در کارنامه 58 ساله صنعت پتروشیمی است.
۰۷ خرداد ۱۴۰۰
گزارش پیشرفت ساخت نیم سوله کارگاه مرکزی پتروشیمی جم
به گزارش گروه اطلاع‌رسانی شرکت جم صنعت‌کاران به نقل از معاونت فنی و مهندسی شرکت،‌ پیشرفت فیزیکی پروژه نیم سوله کارگاه مرکزی مجتمع پتروشیمی جم حدود ۶۰ درصد است و پروژه مطابق برنامه زمان‌بندی در حال اجرا است.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیشرفت ۹۹ درصدی پروژه ساخت خط دو اینچ واحد پروپیلن
به گزارش گروه اطلاع‌رسانی شرکت جم صنعت‌کاران به نقل از معاونت فنی و مهندسی شرکت،‌ پیشرفت فیزیکی پروژه خط دو اینچ واحد پروپیلن مجتمع پتروشیمی جم حدود ۹۹ درصد است.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰