اخبار - اخبار و رویدادها | شرکت جم صنعت کاران

گزارش پیشرفت ساخت نیم سوله کارگاه مرکزی پتروشیمی جم
به گزارش گروه اطلاع‌رسانی شرکت جم صنعت‌کاران به نقل از معاونت فنی و مهندسی شرکت،‌ پیشرفت فیزیکی پروژه نیم سوله کارگاه مرکزی مجتمع پتروشیمی جم حدود ۶۰ درصد است و پروژه مطابق برنامه زمان‌بندی در حال اجرا است.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیشرفت ۹۹ درصدی پروژه ساخت خط دو اینچ واحد پروپیلن
به گزارش گروه اطلاع‌رسانی شرکت جم صنعت‌کاران به نقل از معاونت فنی و مهندسی شرکت،‌ پیشرفت فیزیکی پروژه خط دو اینچ واحد پروپیلن مجتمع پتروشیمی جم حدود ۹۹ درصد است.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
پروژه رنگ و عایق مخازن و آفسایت در آستانه اتمام
به گزارش گروه اطلاع‌رسانی شرکت جم صنعت‌کاران به نقل از معاونت فنی و مهندسی شرکت،‌ پروژه رنگ و عایق مخازن و آفسایت مجتمع پتروشیمی جم بیش از ۹۹ درصد اجرا شده است و درخواست تحویل موقت به کارفرما ارایه شده است.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیشرفت ۶۰ درصدی ساخت مخزن ذخیره آب پتروشیمی جم
به گزارش گروه اطلاع‌رسانی شرکت جم صنعت‌کاران به نقل از معاونت فنی و مهندسی شرکت،‌ عملیات پروژه احداث مخزن ذخیره آب DM پتروشیمی جم که بر عهده شرکت جم صنعت‌کاران است حدود ۶۰ درصد پیشرفت داشته است و پروژه مطابق برنامه در حال اجرا است.
۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
فراخوان مسابقه طراحی شعار سازمانی شرکت جم صنعت کاران
شرکت جم صنعت کاران در نظر دارد برای انتخاب شعار سازمانی جدید خود مسابقه‌ای برگزار کند
۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیشرفت طرح توسعه رستوران مرکزی پتروشیمی جم مطابق برنامه است
به گزارش گروه اطلاع‌رسانی شرکت جم صنعت‌کاران به نقل از معاونت فنی و مهندسی شرکت،‌ پروژه طرح توسعه رستوران مرکزی پتروشیمی جم که شرکت جم صنعت‌کاران اجرای آن را بر عهده دارد مطابق برنامه زمان‌بندی در حال انجام است.
۳۰ فروردین ۱۴۰۰